Firma Extéria a zkušenosti klientů

exteriaexteria

Je až smutné, že v současné době až čtyřicet procent podnikatelů nemají ani zdání o tom, co je to bezpečnost práce nebo požární ochrana. Bohužel tato nevědomost je může dostat do značných potíží. Bezpečnost práce a požární ochrana jsou oblasti, které musí být vyřešené, je to zákonná povinnost, na kterou nesmí zapomínat žádný velký podnikatel či drobný živnostník. Jestliže se na BOZP a PO zapomene a nevyřeší se, v případě neohlášené kontroly ze státní správy může podnikatel očekávat nemalou pokutu, která mu bude přidělena. Pokuty však nejsou zanedbatelné, mohou se dostat až do výše několika set tisíc korun. Je proto na místě mít BOZP a PO vyřešené.

Mnozí podnikatelé však nemají dostatek času na to, aby cokoli řešili. To však neznamená, že mají čekat se založenýma rukama na kontrolu, která zaklepe na jejich dveře. Mohou využít služeb firem, které se na BOZP a PO zaměřují.

Jednou takovou firmou je firma Extéria, která se dnes řadí k předním společnostem poskytujících poradenství v BOZP a PO.

Důvody, proč zvolit firmu Extéria

  • kladné reference
  • profesionální přístup
  • nízká cena
  • kvalitní služby

Důvodů, proč zvolit firmu Extéria v případě, že potřebujete firmu, která se vám o BOZP a PO postará, je mnoho. Mezi hlavní důvody jednoznačně patří nízká cena, která však v žádném případě nedopadá na kvalitu služeb. Kvalita služeb je naopak velmi vysoká, je nutné vypíchnout také profesionální přístup, s nímž odborníci firmy Extéria přistupují ke každému klientovi (nezáleží na tom, jestli se jedná o velkého podnikatele nebo drobného živnostníka).

Nesmíme zapomenout ani na kladné reference a recenze, v nichž jsou obsaženy zkušenosti současných i bývalých klientů společnosti. Právě recenze jsou často rozhodující při rozhodování.

Co si klienti nejvíce chválí?

Nejvíce vypichovaná je telefonická podpora, mimo jiné také nízké ceny, které, jak jsme zmínili, nemají v žádném případě dopad na kvalitu poskytovaných služeb.