Značka EXTÉRIA MARKET v Ostravě neustále roste

extéria marketexteria

Značka EXTÉRIA působí na českém trhu již od roku 2011. Podnikat a nabízet své služby začala v Ostravě, ale postupně se pod franšízovým konceptem EXTÉRIA MARKET rozšiřuje i do dalších měst Česka i Slovenska.

Aktuálně má EXTÉRIA přes 5 tisíc klientů, kteří využívají jejich outsourcing BOZP a PO. Právě bezpečnost práce je velmi specifickou oblastí ve světě podnikání, neboť se jedná o produkt, který je pro všechny podnikatele a firmy zákonem daný.

Franšíza nabízí jistotu

Kdy jindy než v této době by lidé měli investovat své peníze tam, kde se jim po čase zhodnotí? Zájem o franchising s EXTÉRIA MARKET v tomto roce vzrostl. Lidé hledají něco svého, chtějí rozjet vlastní byznys a být sami sobě šéfem. Právě produkt BOZP a PO jim přináší jistotu, minimální riziko a další výhody franchisingu s EXTÉRIÍ.

Rozšiřování nabídky

EXTÉRIA MARKET také neustále rozšiřuje svou nabídku služeb a pole svého působení. V lednu roku 2023 by se měly otevřít 3 nové pobočky v Čechách, což svědčí o zájmu o druh tohoto franšízingu. Také se postupně připravuje expanze značky do Polska.

Přečtěte si také: K pracovním úrazům dochází často z důvodu neopatrnosti

Jak funguje franšízing s touto značkou?

Franšízanti se dočkají u EXTÉRIE pevného zázemí, dobrého jména na trhu a také know-how a zaručený postupů. Po celou dobu spolupráce stojí EXTÉRIA svým franšízantům po boku a neváhá jim kdykoliv pomoci.