Nejoblíbenější ostravská obchodní centra

Nejoblíbenější ostravská obchodní centraNejoblíbenější ostravská obchodní centra

Pomalu ale jistě se nám blíží vánoční svátky, což znamená, že je načase začít nakupovat vánoční dárky. Pokud se chcete vyhnout těm milionům lidí, kteří budou nakupovat dárky na poslední chvilku, je načase, abyste začali nakupovat dárky už nyní. Rozhodněte se tedy o víkendu vydat do nějakého velkého města, kde není o obchodní domy nouze. Navštivte tedy například Ostravu, v níž se skrývá obchodních domů hned několik. Pokud si na žádný nemůžete nyní vzpomenout, přinášíme vám pár tipů.

Obchodní domy jsou dneska velkou výhodou. Máte totiž pod jednou střechou hromadu poboček různých značek, z nichž si už musíte vybrat dárek, který chcete darovat. V Praze najdeme obchodních center asi nejvíce, ale hlavní město je pro mnohé z nás hodně daleko. Raději se tedy rozhodněte nakupovat v Ostravě, kde najdete taky celou řadu obchodních domů.

• Obchodní centrum Laso

Toto obchodní centrum najdete na Masarykově náměstí. Otevřeno bývá od devíti hodin ráno do sedmi hodin večer, tudíž se do něj dostanete i po práci. Jedná se o poměrně oblíbené obchodní centrum, které je velice moderně zařízené. Jestli ještě ostravské obchodní centrum Laso neznáte, možná byste letos měli zavítat na vánoční nákupy přímo sem.

• Obchodní centrum FUTURUM

Obchodní centrum FUTURUM je asi jedno z nejoblíbenějších obchodních center v Ostravě. Je velmi moderní a najdete zde skutečně mnoho zajímavých obchodů. Otevřeno mají až do devíti hodin večer, tudíž se sem vydejte až po práci, až budete mít navařený oběd na druhý den. Alespoň se vyhnete těm davům lidí, kteří jsou zde většinou v době oběda a mezi třetí až pátou odpoledne.

• Obchodní centrum Galerie

Obchodní centrum Galerie najdeme v ulici Sjízdná. Toto obchodní centrum je jedno z největších v Ostravě a najdete zde skutečně všechny obchody, po kterých toužíte (včetně potravin, samozřejmě). Otevřeno má toto obchodní centrum už od šesti hodin od rána a dveře se zamknou v devět hodin večer.