Mobilní aplikace zajistí vyšší aktivitu zákazníků, prokazuje průzkum

Mobilní aplikace zajistí vyšší aktivitu zákazníků, prokazuje průzkumMobilní aplikace zajistí vyšší aktivitu zákazníků, prokazuje průzkum

Uvažujete už delší dobu nad mobilní aplikací, kterou byste zřídili pro svůj internetový obchod? Dnes už není mobilní aplikace nic drahého, navíc si ji můžete vytvořit na míru jak pro operační systém Android, tak pro operační systém iOS. Stačí se obrátit na profesionály ze společnosti PepiApp, kteří se zaměřují jak na tvorbu mobilních aplikací, tak na následovný vývoj mobilních aplikací. Firma také dokazuje, že mobilní aplikace dnes nemusí vlastnit jen e-shopy, ale je to také pro firmy ve službách, muzea, festivaly, také pro obce či města, která tímto způsobem budou kontaktovat a informovat své občany o aktuálním dění či o blížících se akcích. 

Zůstaňme však u mobilních aplikací a internetových obchodů, pro které to může být opravdu velké eso v rukávu. Mobilní aplikace totiž toho dokážou mnoho, mohou stát za zvyšujícími se zisky internetového obchodu. 

Využijte závislosti na mobilních telefonech

Je dokázané a prověřené, že dnes jsou lidé závislí na svých mobilních telefonech. Tráví na nich hodiny denně, někdy jen bezhlavě brouzdají po internetu. Kromě surfování na internetu také navštěvují jednotlivé mobilní aplikace, které mají stažené do telefonu. Proč by takto nemohli prohlížet i vaše zboží v e-shopu? Průzkumy ukazují, že roste počet nákupů přes mobilní aplikaci. Dokonce více jak polovina nákupů byla provedena prostřednictvím telefonu. Mobilní aplikace tedy jinými slovy zajišťují vyšší aktivitu u zákazníků. 

Držte krok s trhem

Pokud chcete uspět mezi množstvím konkurence, měli byste držet krok s trhem. A právě s tím jde ruku v ruce mobilní aplikace. Jak jsme zmínili, průzkum ukázal, že lidé aktivně nakupují skrze mobilní aplikace. Využijte proto těchto výsledků a použijte je pro svůj prospěch. Pamatujte na to, že žijeme ve století mobilních telefonů, tedy i ve století mobilních aplikací.