Franšízy v Ostravě rostou jako houby po dešti

franšízy se v Ostravě stále rozrůstají

Franchising je stále oblíbenější formou podnikání, přináší totiž zájemcům mnoho výhod. Kromě osvědčeného know-how, postupů a klientely získá franšízant jistotu pod křídly zavedené značky. Nemusí zbytečně riskovat rozjížděním vlastního podniku. Jaké franšízy v Ostravě najdete?

Franšízing jako východisko z krize

V době krize, inflace a nejisté budoucnosti lidé sahají po jistotě, kterou představuje franšízing. Ne všichni jsou totiž ve svém stávajícím zaměstnání spokojení, zaměstnavatelé často nepřistupují na pravidla inflace a nezvyšují platy tak, jak by jejich lidé potřebovali. Východiskem je pro ně mnohdy právě vlastní byznys.

Nabídka je bohatá

V Ostravě je velká nabídka franšíz, vybere si tedy každý. Na franšízingu není nic těžkého, stačí zakoupení licenční smlouvy u majitele značky, který vám tímto poskytne i všechny informace potřebné k vedení podniku. Franšízy nejsou jen kavárny a fast foody, ale i kosmetika, drogerie, oblečení nebo služby!

Přečtěte si také: Usnadněte si cestu za svými sny.

Extéria Market

Extéria Market nabízí vybudování franšízy v oblasti, kterou udává zákon. Zajištění bezpečnosti práce totiž potřebuje každý živnostník i firmy. Extéria poskytuje komplexní zajištění BOZP a PO tak, aby se klient nemusel o nic starat a mohl se soustředit pouze na své podnikání. Produkt tedy nemusíte nikomu prodávat, ale zákazníci vás vyhledávají sami.

Extéria je skvělým partnerem, který vám podá pomocnou ruku, když bude potřeba a ukáže vám, jak postupovat. Získáte od ní know-how, ale i základnu v podobě centrály s asistentkami a techniky. Vy sami si pouze řídíte svůj obchod a tým. Pokud jste z Moravskoslezského kraje, určitě oceníte to, že centrála firmy se nachází v Ostravě, kde také celá značka vznikla.

Přečtěte si také: Největší park v Ostravě se dočká proměny.