8 světových tipů na krásu

Světové tipy pro krásuSvětové tipy pro krásu

Chcete se inspirovat rady na krásu z celého světa? Právě v tomto článku zjistíte jak si svou krásu udržují ženy v určitých zemích světa. Tipy z Německa, Kolumbie, Austrálie, a samozřejmě z centra krásy a módy – Francie.

 1. Austrálie
  Dle australanek je nejdůležitější nanášet si krém na opalování na ruce a krk, neboť to jsou partie, které o věku prozradí nejvíce. Australanky si tedy potrpí na péči o ruce a krk.

 

 1. Francie
  Tajemstvím francouzek je časté pojídání sýru, oříšků, česneku a cibule. Tyto potraviny totiž obsahují vitaminy, jež jsou prospěšné především pro vlasy a nehty. Opravdová rtěnka, nejlépe rudě zbarvená dodá šmrnc a zvýrazní obličej.

 

 1. Německo
  V Německu vymyslely trik na zakrytí kruhů pod očima – smíchat krycí podkladovou bázi s krémem  Kruhy pod očima spolehlivě zmizí a zároveň nejde vidět make-up.

 

 1. Indie
  V Indii se chválí něžné pohlaví krásnými dlouhými vlasy. Tajemství se skrývá v zázračném oleji. Jak jen je to možné, tak si do vlasů vetřou kokosový, olivový nebo mandlový olej, a to minimálně před každým mytím. Kokosový olej podporuje růst vlasů, pokud se vmasírují do pokožky hlavy a nechá se přes hodinu působit.

 

 1. Velká Británie
  Kultem v pěči o krásu je čistič pleti Eve Lom, který je nutnou výbavou každé brotky. Tento produkt krásně čistí pokožku a zároveň odličuje dokonale make.up.

 

 1. Kolumbie
  Kolumbijky nám mohou zase poradit v oblasti nehtů. Pokud jsou nehty často lakované, pak jsou oslabené. V Kolumbii se proto řídí ženy jednoduchou radou: stroužek česneku, rozkrojte na malé kousky a hoďte je do laku na nehty.

 

 1. Řecko
  Řekyně léčí hrubou a suchou pokožku na rukou citronem, a to tak, že dužinou promasírují kůži. Poté se ruce opláchnou a pořádně natřou krémem. Dle řeckých žen to velice štípe, ale je to účinné okamžitě. Dle řecké dermatoložky se jedná o přírodní zázrak.

 

 1. Itálie
  Z Itálie pochází ten nejpříjemnější tip ze všech, tou je sklenička vína každičký den. Nejlepší je víno červené, které mají Italky nejraději. Víno prospívá vnitřnímu zdraví, a kdo je zdravý uvnitř, tak je krásný navenek.