Cestopisná přednáška o Islandu

Cestopisná přednáška o IslanduCestopisná přednáška o Islandu

Na začátku roku 2018, konkrétně 9. ledna si mohou přijít nadšenci cestování poslechnout přednášku o krásném a nevyzpytatelném Islandu. Cestopisná přednáška s projekcí je pořádána cestovní kanceláří Periscope Skandinávie, která se zaměřuje na skandinávské země.

Island je ostrov neobyčejně krásný a v současné době patří mezi velice oblíbené místo cestovatelů. Cestovatelé z celého světa musí zamířit alespoň jednou za svůj život na toto nespoutané místo. Krásné fotografie a vyprávění zkušených cestovatelů vám místní krásu přiblíží.

Krásy Islandu popsané cestovatelem

Vyprávět o Islandu bude zkušený cestovatel, průvodce a občasný řidič terénního mikrobusu Patrik Dekan. Na přednášce můžete vidět nádherné pohledy na horké prameny, gejzíry, činné sopky, obrovské ledovce či ledovcová jezera.

Na Islandu nabízí krajiny spoustu přírodních úkazu a mezi další patří četné vodopády, fjordy, lávová pole a další úžasné přírodní úkazy. Přednáška bude probíhat v Domě kultury města Ostravy od 18 hodin a vstupné vás vyjde na devadesát korun českých.