Zajímáte se o svět informačních technologií?

Zajímáte se o svět informačních technologií?Zajímáte se o svět informačních technologií?

Pracujete už dlouhou dobu ve firmě zaměřující se na informační technologie, ale i když vás obor baví, práce nesplňuje vaše očekávání, je spíše stereotypní a kolegové nejsou zrovna přátelští? Sníte o práci v přátelském kolektivu, kde bude pružná pracovní doba a práce různorodá, přesto stále v oboru IT? O jedné takové nabídce práce víme. Co třeba si poslat životopis do firmy U&SLUNO?

Ani práce v oboru IT nemusí být nudná nebo stereotypní, to mohou potvrdit zaměstnanci firmy U&SLUNO, která aktuálně hledá novou posilu týmu. Přidejte se k ostatním spokojeným zaměstnancům a pošlete si svůj životopis právě do této ostravské společnosti. Důležité je zmínit, že nemusíte z Ostravy pocházet ani zde nemusíte bydlet, firma nabízí možnost pracovat formou Home Office, tudíž je možné pracovat takřka odkudkoli z České republiky. 

To však není jediný benefit

Možná se ptáte, co kromě Home Office firma nabízí, co vám může nabídnout. K benefitům patří převážně pružná pracovní doba a zajímavá práce, při které se mnohému naučíte. Na pracovišti vládne milá atmosféra a je zde vybudováno přátelské prostředí s ještě přátelštějšími kolegy. Kromě toho vás čekají i méně tradiční benefity, jako jsou čokoládové středy nebo vynikající káva, to jsou ale jen třešničky na pomyslném dortu. 

Zaujala vás firma U&SLUNO? Mrkněte na seznam aktuálně volných pracovních pozic. Obsadíte jednu z nich? Seznam aktuálně volných pracovních pozic najdete na joinus.cz. #joinus

Více o firmě U&SLUNO

Že chcete vědět víc o firmě? Pro informace si nemusíte chodit daleko, pojďme si firmu představit. Firma U&SLUNO je dnes přední českou firmou poskytující poradenské a konzultační služby pro retail, logistiku a distribuci. Taktéž poskytuje informační technologie. 

Dnes se jedná o dynamickou a moderní společnost, kde hledají zaměstnanci různá inovativní řešení, která budou mít přidanou hodnotu a které zajistí rychlý návrat investice.