Pánové, elegance vítězí! Jaké elegantní kousky máte mít doma?

Mužská eleganceMužská elegance

Pánové si ještě donedávna nedělali hlavu s tím, co mají na sobě. Oblékali si to, co je jim pohodlné, nedívali se na to, jak to vlastně vypadá. Jenže pak se dozvěděli, že ženy milují dobře oblečené muže, proto se rozhodli na sebe dbát. Móda jim navíc taky hraje do karet, protože v poslední době přináší na pulty obchodů kousky, které stojí za to mít v šatníku. Pokud pánové milují eleganci, budou potěšeni dvojnásob, protože o elegantní kousky skutečně není nouze!

Jestliže jste milovníkem elegance, přinášíme vám pár tipů na elegantní kousky, které byste rozhodně neměli postrádat.

Roláky dnes bodují!

Během podzimu se do módy dostaly roláky, které jsou hotovým trendem číslo jedna. Milují ho nejen ženy, ale taky pánové. Dříve jsme tento kousek nemohli ani vystát, protože nám ho vždy maminky bolestivě přetahovaly přes hlavu, když jsme byli ještě děti. Nyní bychom se po něm mohli utlouct! Rolák se skvěle kombinuje a vždy vytvoří i z ležérního looku look elegantní. Nebojte se ho kombinovat s oblekem či se sakem. Klidně si ho oblékněte místo košile, když půjdete na ples či jinou podobnou slavnostní událost.

Kšandy? Proč by ne!

Skvělé jsou taky kšandy. Ty si můžete, ale taky nemusíte přetáhnout přes ramena. Elegantně totiž působí i tehdy, kdy je máte ledabyle připnuté na kalhotách. Pokud si je připnete na kalhoty, které jsou délkově jenom po kotníky, budete mít vyhráno a u žen stoprocentně zabodujete.

Košile jsou základ elegantního šatníku

Samozřejmě košile jsou základem. Nesázejte však na košile pestrých barev, ale raději volte bílé či světlounce modré košile, kterými nadchnete. Nebojte se sáhnout ani po oblíbených károvaných košilích, které mají zalátované lokty. I ty jsou dobrou volbou, hlavně když k nim přidáte již zmiňované kšandy a společenské kalhoty délkově ke kotníkům. Klidně si takové košile můžete vyhrnout, nemusíte je mít zapnuté až k zápěstí.