Dům kultury Akord nabízí předplatné

Akord nabízí předplatnéAkord nabízí předplatné

Divadelní a hudební předplatné si můžete v letošním roce koupit i v domě kultury Akord. Výhodou předplatného je, že abonentka je přenosná, takže jí může využít více osob. Pokud nevíte jaký dárek zvolit pro své známé či kolegy, tak i toto předplatné může kulturní nadšence potěšit.

 

Další výhodou je desetiprocentní sleva v restauraci Akord, kterou si držitel karty může dopřát celkem dvakrát ve dnech mimo předplatné pro libovolně početnou skupinu. Sleva je platná pouze do 31. června 2018 a není možné ji kombinovat s jinou slevou či jinou akční nabídkou.

 

Mnoho výhod v jedné kartičce

Díky abonentce se držiteli podaří vidět jinak beznadějně vyprodaná představení a držitel má také celou sezonu stálé místo v hledišti bez front a rezervací. Během roku je možné využít také akční nabídky DK Akord.

 

Pokud znáte někoho, kdo má divadlo i hudbu rád, pak není čas ztrácet čas, jelikož vhodný dárek je právě na dosah ruky. Každý měsíc se hraje výborné divadelní představení, a to od března do června. Ceny předplatného se liší podle cenových pásem: 1500 Kč / 1200 Kč /1050 Kč.