Cesta za vysněným tělem nemusí být komplikovaná. Jaké máte možnosti?

Vysněné těloVysněné tělo

Trápí vás tuk na místech, kde byste ho nejradši neviděli? Ať už jde téměř o jakoukoliv část těla, dobrou zprávou je, že existuje řešení. Jedná se o ošetření založené na aplikaci látek pro štěpení tuků. Díky tomu můžete mít štíhlejší nohy, boky, zbavíte se podbradku a podobně. Jak to funguje a jaké konkrétní metody existují?

Modelování postavy

Jen málo lidí je doopravdy spokojeno se svou postavou a není nic, co by nechtěli vylepšit. Ti ostatní přemýšlí nad tím, jak se zbavit nechtěného špíčku na bocích, stehnech, pažích, břiše a podobně. I v případě jinak štíhlé postavy prostě může existovat místo, ze kterého tuk jednoduše nechce zmizet. K jeho odstranění tak poslouží speciální metody. Příkladem může být lipomodelace a injekční lipolýza. V obou případech jde o techniky prováděné přímo lékařem. Do vybrané oblasti se pomocí velmi tenké jehly nanese látka vyvolávající štěpení tuků. Ty se následně v daném místě odbourají a jsou vyloučeny ven z těla.

Plně neinvazivní metodou pro odstranění tukových buněk je kryolipolýza Zeltiq CoolSculpting®, kdy principem je zmražení tuku a jeho následné postupné metabolizování a vyloučení z těla.

Problémy s celulitidou

Za pozitivní vedlejší efekt těchto metod se dá považovat i kladný vliv na pokožku v místě ošetření, která se vlivem odbourání tuku zjemňuje a snižuje se výskyt celulitidy. Právě pomerančová kůže bývá dalším estetickým problémem trápícím hlavně ženy. Pro podporu pevnosti pokožky a ještě lepší výsledný efekt je dobré vyzkoušet také metodu MANTIS MR fungují na bázi endomasáže.

Které části těla si můžete nechat ošetřit a vylepšit?

Klasicky se provádí ošetření běžných problematických partií, jako jsou boky, hýždě, břicho, paže a stehna. Zbavit se můžete také podbradku, tuku nad koleny a případně tuku uložené na prsou u mužů. Metody na zpevnění pokožky se dají použít téměř na všechny partie.